V této sekci naleznete vybrané ukázky našich projektů.


Komplexní služby BOZP pro hlavního zhotovitele stavby společnost Strabag –  projekt rozšíření výrobního závodu EvoBus v Holýšově u Plzně –  výroba karoserií pro autobusy Mercedes a Setra. EvoBus je největší evropskou pobočkou koncernu Daimler AG .


Komplexní zastoupení letecké společnosti RYANAIR v České republice v oblasti BOZP a PO. RYANAIR patří dlouhodobě mezi největší letecké společnosti v Evropě, kdy pouze v roce 2019 přepravil přes 152 mil. cestujících.


Služby BOZP a PO pro hotely a restaurace – např. hotel CAROL.


Služby BOZP a PO pro stomatologické ambulace a ambulance praktických lékařů  – např. pro společnosti Denta Clinik, SYSMED, Biodent TUR, Medical Care, Omni Dent Clinik a další.


Služby BOZP pro hlavního zhotovitele výstavby logistického parku a velkoskladu společnosti LIDL u obce Buštěhrad u Kladna. Po dokončení se bude se jednat o jeden z největších velkoskladů ve střední Evropě se skladovací plochou téměř 60 tisíc čtverečních metrů a celkovou investicí na úrovni 3 miliardy Kč.


BOZP služby v areálu Elektrárny Tušimice.


Služby BOZP a PO pro školy a školky – např. pro společnost ParkeLane International School, která provozuje prestižní síť mezinárodních škol a školek.


Vybrané služby BOZP a PO pro společnost GTL, spol. s r.o. GTL se významná logistická společnost, která poskytuje služby v oblasti mezinárodní kamionové dopravy, spedice a skladování. Specializují se na přepravu kusových zásilek – sběrnou službu a autodopravu mezi Českou republikou a Balkánem.


Spolupráce s největší světovou paletovou asociací EPAL – European Pallet Association se sídlem v německém Düsseldorfu. Licencovaní partneři této asociace ročně vyrobí a opraví přes 120 mil. palet EPAL a v oběhu je přes 500 mil. jejich palet.


Služby v oblasti BOZP a PO pro společnost BENZINA ze skupiny společnosti UNIPETROL GROUP. Účast na projektu rekonstrukce sítě čerpacích stanic v rámci projektu StopCafé.


Komplexní Služby BOZP a PO pro společnost Tradiční čínská medicína – největší společnost nabízející tuto alternativní a přírodní léčbu v ČR.


Služby BOZP a PO pro sportovní areály a sportovní kluby – např. Beach volejbalový klub na Pankráci.


Kompletní služby BOZP a PO pro Muzeum útrpného práva a mučících nástrojů v historickém centru Prahy u Karlova Mostu.